• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg

Компанія "Майстер паркету" успішно займається ремонтом паркету у Львові і Львівській області вже більше 10 років. Ми - команда професіоналів, що працюють тільки на якісний результат, якісний настільки, що гарантуємо Вам 5 років життя розкішного паркету у Вашому домі.

Завдяки використанню професійних паркетних лаків, зроблена нами робота оцінюється на Високому рівні. Наші майстри працюють з сучаним обладнанням, що гарантує дотримання технологій та чистоту під час роботи у Вашому домі.

Протягом декількох років роботи ми заробили собі репутацію надійної компанії з сучасним підходом до роботи. Наші ціни гранично прозорі і зрозумілі. Будь-який наш клієнт може самостійно прорахувати ціну за роботу помноживши кількість метрів паркетного покриття на нашу ціну.

Наші послуги:
Циклювання паркету – зняття верхнього шару з паркетної дошки.
Шпаклювання щілин та впадин – шпаклівка втирається в щілини відразу після циклювання.
Шліфування – зняття найтоншого верхнього шару.
Лакування – завершальний етап відновлення.

У нас ви можете замовити як окрему послугу, так і повний комплекс робіт з реставрації паркету. Беремося за реставрацію паркету «під ключ», підлаштовуємося під зручний для Вас час.

Новини

Паркетний лак Арборітек
Сьогодні паркет залишається таким же популярним і затребуваним, як і сотні років тому, а сучасні технології та інноваційні матеріали дозволяють, з одного боку, створювати ще більш яскраві шедеври, а з іншого - роблять паркетну підлогу доступним...Детальніше...
Повернемо блиск Вашому паркету

У зв'язку з тим, що блиск з часом зникає і паркет поступово починає тьмяніти, його потрібно періодично оновлювати, для того щоб повернути йому первісний вигляд і відновити сліпучий блиск.

Оновлення допомагає краще зберегти поверхню паркету від...

Детальніше...
Вибір підлоги.

Щоб ваш будинок був комфортним і зручним, виглядав красиво і стильно, при його оформленні, перш за все, потрібно задуматися про правильний вибір підлогового покриття. Адже саме підлога відразу кидається в очі, саме вона піддається великим...

Детальніше...

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.