• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg

Компанія "Майстер паркету" успішно займається ремонтом паркету у Львові і Львівській області вже більше 10 років. Ми - команда професіоналів, що працюють тільки на якісний результат, якісний настільки, що гарантуємо Вам 5 років життя розкішного паркету у Вашому домі.

Завдяки використанню професійних паркетних лаків, зроблена нами робота оцінюється на Високому рівні. Наші майстри працюють з сучаним обладнанням, що гарантує дотримання технологій та чистоту під час роботи у Вашому домі.

Протягом декількох років роботи ми заробили собі репутацію надійної компанії з сучасним підходом до роботи. Наші ціни гранично прозорі і зрозумілі. Будь-який наш клієнт може самостійно прорахувати ціну за роботу помноживши кількість метрів паркетного покриття на нашу ціну.

Наші послуги:
Циклювання паркету – зняття верхнього шару з паркетної дошки.
Шпаклювання щілин та впадин – шпаклівка втирається в щілини відразу після циклювання.
Шліфування – зняття найтоншого верхнього шару.
Лакування – завершальний етап відновлення.

У нас ви можете замовити як окрему послугу, так і повний комплекс робіт з реставрації паркету. Беремося за реставрацію паркету «під ключ», підлаштовуємося під зручний для Вас час.

Новини

Вибір підлоги.

Щоб ваш будинок був комфортним і зручним, виглядав красиво і стильно, при його оформленні, перш за все, потрібно задуматися про правильний вибір підлогового покриття. Адже саме підлога відразу кидається в очі, саме вона піддається великим навантаженням і забрудненням. Тому підлога повинна бути зносостійкою і довговічною, практичною і зручною. При виборі підлогового покриття потрібно враховувати в яку кімнату вона буде настилатися. Приміщення умовно поділяють на три групи: приміщення для відпочинку, робочі зони і зони проходів.

Подробнее...

Догляд за підлогою

Якщо паркет у Вашому будинку або квартирі з'явився недавно, то не зайвим буде дізнатися, як правильно за ним доглядати, щоб продовжити термін служби. Способи догляду визначає тип паркету - покритий шаром лаку або спеціальним маслом.
 
Якщо Ваша паркетна підлога лакована, то вологе прибирання йому тільки нашкодить. Утримувати його в чистоті дуже легко - досить підмітати віником і пилососити у міру потреби. Щоб продовжити «життя» лакованого паркету забезпечте ніжки меблів спеціальними накладками з фетру. Обов'язковий захід - шліфування підлоги та нанесення свіжих шарів лаку кожні 5 років.
Подробнее...

Особливості ремонту паркету у квартирі

переважно квартира складається з декількох кімнат - спалень, кухні, прихожої. Вони мають різне призначення, і використовуються по-різному, тому технологія ремонту в кожному з них буде відрізнятися: Ремонт підлоги в спальні - нечастий захід, адже в цьому приміщенні оптимальний рівень вологості, тут менше ходять, і більше відпочивають. реставрація зазвичай передбачає роботу по утепленню, обновленню естетичного вигляду, звукоізоляції підложки.

Подробнее...

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»
Покриття натуральним маслом, а також сумішшю перцю і воску, - технологія нова, модна і затребувана. Однак, такі підлоги не тільки неймовірно красиві і радують тактильними відчуттями, але і вимагають уваги та догляду. Плями з такої підлоги можна видалити спеціальним засобом, мокра ганчірка або абразивні губки тут не підійдуть. Догляд за паркетом під маслом більш «ніжний», ніж за лакованою підлогою.
Подробнее...

Масло і його переваги

Покриття паркету маслом і його переваги екологічність, оскільки будь-яке масло представляє собою натуральний продукт, без добавок синтетичних речовин, що можуть викликати алергічні реакції; і доступність оригінальність фактури після обробки (хоч і кажуть, що покриття на цій основі - на любителя, але натуральна природна деревна фактура виглядає куди як ефектно); збереження відкритими пори деревини (мало їх справді не «забуває», а значить - дерево продовжує дихати, займаючись, по суті, регулюванням вологості на кордоні бетонної основи і дерев'яної підлоги).

Подробнее...

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.