• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg

Компанія "Майстер паркету" успішно займається ремонтом паркету у Львові і Львівській області вже більше 10 років. Ми - команда професіоналів, що працюють тільки на якісний результат, якісний настільки, що гарантуємо Вам 5 років життя розкішного паркету у Вашому домі.

Завдяки використанню професійних паркетних лаків, зроблена нами робота оцінюється на Високому рівні. Наші майстри працюють з сучаним обладнанням, що гарантує дотримання технологій та чистоту під час роботи у Вашому домі.

Протягом декількох років роботи ми заробили собі репутацію надійної компанії з сучасним підходом до роботи. Наші ціни гранично прозорі і зрозумілі. Будь-який наш клієнт може самостійно прорахувати ціну за роботу помноживши кількість метрів паркетного покриття на нашу ціну.

Наші послуги:
Циклювання паркету – зняття верхнього шару з паркетної дошки.
Шпаклювання щілин та впадин – шпаклівка втирається в щілини відразу після циклювання.
Шліфування – зняття найтоншого верхнього шару.
Лакування – завершальний етап відновлення.

У нас ви можете замовити як окрему послугу, так і повний комплекс робіт з реставрації паркету. Беремося за реставрацію паркету «під ключ», підлаштовуємося під зручний для Вас час.

Новини

Покриття паркету маслом

Щоб паркет служив довго, йому обов'язково потрібен захист. З цією роллю відмінно справляється паркетне масло, яке поступово завойовує першість у порівнянні з лаком. Чому ж все більше і більше віддають йому перевагу?
Переваги паркетного масла

Детальніше...
Паркет из экзотических пород дерева

Паркет – это напольное покрытие, которое является, пожалуй, самым популярным во всем мире. Сегодня паркет стелют в офисах и жилых домах. Почему он так популярен? Это долговечное, надежное покрытие, которое выглядит просто потрясающе. Наиболее...

Детальніше...
Паркетна дошка - сучасний вид підлогового покриття


Паркетна дошка - досить популярний сьогодні вид натурального підлогового покриття, який поєднує в собі розкіш паркету і зручність монтажу ламінату, причому вона вже після укладання готова до експлуатації, так як з заводу йде відшліфована і

Детальніше...

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.