• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
Укладка паркету

Укладання паркету - трудомісткий процес, що вимагає певних знань , навичок і досвіду , тому краще поберегти власні сили і нерви і звернутися до фахівців своєї справи.

Ми раді Вам допомогти , адже якісна укладання паркету - наш пріоритет!

Шліфування паркету

Шліфування паркету, ще її називають циклюванням паркету, виконується спеціальним важким обладнанням. До основного обладнання відноситься барабанна машина і більш просунута стрічкова машина.

Застосування основного і додаткового устаткування дає якісний результат шліфування, підлоги стають рівними і гладкими як дзеркало!

Лакування паркету

Для того, щоб паркет в кімнаті виглядав красиво і створював загальний незабутній інтер'єр, його необхідно покрити лаком. Нанесення лаку на паркет починається відразу ж після його шліфування.

За допомогою лаку, ви досягнете не тільки красивого вигляду вашого паркету, а й обережете його від швидкого зносу.

 
Циклювання паркету - ефективний але досить складний спосіб оновлення підлогового покриття. Суть циклювання полягає в знятті тонкого верхнього шару, в результаті чого покриттю повертається первозданний вигляд при збереженні всіх функціональних характеристик. Після видалення дефектів і виражених нерівностей проводиться шліфування, натирання мастикою і лакування. Залежно від використовуваних інструментів і принципів зняття стружки і шліфування виділяють два основні методи циклювання: ручний  проводиться за допомогою спеціального обладнання . Розглянемо кожен з методів детальніше
 
Ручний метод (власне циклювання).
 
Циклюванням називають паркетні роботи, які полягають у видаленні верхнього зношеного шару вручну за допомогою циклі - металевої пластини шириною близько п'яти сантиметрів, що кріпиться на дерев'яну ручку. Цикля зручна у використанні і є найкращим варіантом, в разі якщо ремонт паркету здійснюється своїми силами. Для того щоб ручний метод був ефективним, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил. По-перше, зволожувати поверхню перед зняттям стружки. По-друге, правильно тримати інструмент: щільно, двома руками, виконуючи всі маніпуляції на себе. По-третє, постійно проводити оцінку обробленої поверхні, щоб не пропустити момент, коли необхідно зупинитися. Як правило, після ручної циклювання проводиться і ручна шліфовка паркету - із застосуванням спеціальної наждачного паперу.
євроциклювання (машинний метод).
 
євроциклювання можна назвати машинним методом, оскільки відновлення і реставрація паркету в даному випадку проводиться не вручну, а з використанням професійного устаткування - барабанної машини і плоскошліфувальної машини. Барабанна машина використовується для зняття першого шару, видалення старого лаку і усунення явних нерівностей. Машині плоскошлифовального типу відводиться більш делікатне завдання - згладжування шорсткостей, що залишилися після роботи барабанного механізму. Вартість циклювання паркету з використанням барабанної і плоскошліфувальної машини (євроцикльовка) значно вище, ніж при ручному методі, проте витрати компенсуються економією часу, що витрачається на ремонт, і більш професійним результатом - ідеально гладкою підлогою, повністю готовим до нанесення мастики і лаку.
 
Однак якщо у Вас на підлозі складна мозаїчна композиція, то доведеться заново виготовляти багато фрагментів паркетних дощок, і без серйозної реставрації тут вже буде не обійтися. Тим більше що з часом деревина втрачає свої початкові колірні відтінки, і в цьому випадку мають бути досить складні паркетні роботи.

Новини

Часті питання по циклюванню

Як багато пилу та сміття після циклювання?
Це питання хвилює багатьох замовників. Чи можливе циклювання паркету без пилу? Серйозні майстри сьогодні піклуються про максимальний комфорт замовника. Тому для Вашої зручності, а також для досягнення високої якості виконання роботи ми застосовуємо професійне Шліфувальне обладнання імпортного виробництва.
Всі машини оснащені мішками, які збирають більше 90% пилу. Захист Ваших стін бере на себе статична плівка. Крім того, ми користуємося в роботі потужним пилососом, який забезпечує ретельне фінішне прибирання приміщення.

Подробнее...

Вибір підлоги.

Щоб ваш будинок був комфортним і зручним, виглядав красиво і стильно, при його оформленні, перш за все, потрібно задуматися про правильний вибір підлогового покриття. Адже саме підлога відразу кидається в очі, саме вона піддається великим навантаженням і забрудненням. Тому підлога повинна бути зносостійкою і довговічною, практичною і зручною. При виборі підлогового покриття потрібно враховувати в яку кімнату вона буде настилатися. Приміщення умовно поділяють на три групи: приміщення для відпочинку, робочі зони і зони проходів.

Подробнее...

Догляд за підлогою

Якщо паркет у Вашому будинку або квартирі з'явився недавно, то не зайвим буде дізнатися, як правильно за ним доглядати, щоб продовжити термін служби. Способи догляду визначає тип паркету - покритий шаром лаку або спеціальним маслом.
 
Якщо Ваша паркетна підлога лакована, то вологе прибирання йому тільки нашкодить. Утримувати його в чистоті дуже легко - досить підмітати віником і пилососити у міру потреби. Щоб продовжити «життя» лакованого паркету забезпечте ніжки меблів спеціальними накладками з фетру. Обов'язковий захід - шліфування підлоги та нанесення свіжих шарів лаку кожні 5 років.
Подробнее...

Особливості ремонту паркету у квартирі

переважно квартира складається з декількох кімнат - спалень, кухні, прихожої. Вони мають різне призначення, і використовуються по-різному, тому технологія ремонту в кожному з них буде відрізнятися: Ремонт підлоги в спальні - нечастий захід, адже в цьому приміщенні оптимальний рівень вологості, тут менше ходять, і більше відпочивають. реставрація зазвичай передбачає роботу по утепленню, обновленню естетичного вигляду, звукоізоляції підложки.

Подробнее...

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»
Покриття натуральним маслом, а також сумішшю перцю і воску, - технологія нова, модна і затребувана. Однак, такі підлоги не тільки неймовірно красиві і радують тактильними відчуттями, але і вимагають уваги та догляду. Плями з такої підлоги можна видалити спеціальним засобом, мокра ганчірка або абразивні губки тут не підійдуть. Догляд за паркетом під маслом більш «ніжний», ніж за лакованою підлогою.
Подробнее...

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.