• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg

Щоб паркет був прикрасою вашого будинку і довго служив всій вашій родині, його треба періодично ремонтувати. Для цього паркет шліфується і знову покривається лаком кожні п'ять років всередньому. Періодичність залежить як інтенсивно експлуатується паркет. Не потрібно затягувати настільки, щоб лак протирався до деревини, бо оголені ділянки паркетного покриття темніють і починають загнивати. Незначні дефекти зачищаємо шкіркою, шпаклюємо і покриваємо лаком, правда, реставровані ділянки відрізняються за кольором від решти паркету - краще лакове покриття оновлювати повністю.

Старий лак видаляємо професійними стрічковими шліф-машинами, а для остаточної обробки поверхні використовуємо кутові або плоскі шліфувальні машини.

Після шліфування відколи й подряпини закладаються спеціальною, під колір деревини, шпаклівкою і відремонтовані ділянки паркету зачищаємо шкіркою. Після повного висихання шпаклівки наносимо лак (1-5 годин).

Шпаклівки для дерева виготовляють на основі нітро-розчинників або на водній основі (акрилові). Водовмісні шпаклівки практично без запаху, швидко сохнуть, а шпаклівки першого типу міцніші.

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.