• slide-1.jpg
  • slide-2.jpg
  • slide-3.jpg
Укладка паркету

Укладання паркету - трудомісткий процес, що вимагає певних знань , навичок і досвіду , тому краще поберегти власні сили і нерви і звернутися до фахівців своєї справи.

Ми раді Вам допомогти , адже якісна укладання паркету - наш пріоритет!

Шліфування паркету

Шліфування паркету, ще її називають циклюванням паркету, виконується спеціальним важким обладнанням. До основного обладнання відноситься барабанна машина і більш просунута стрічкова машина.

Застосування основного і додаткового устаткування дає якісний результат шліфування, підлоги стають рівними і гладкими як дзеркало!

Лакування паркету

Для того, щоб паркет в кімнаті виглядав красиво і створював загальний незабутній інтер'єр, його необхідно покрити лаком. Нанесення лаку на паркет починається відразу ж після його шліфування.

За допомогою лаку, ви досягнете не тільки красивого вигляду вашого паркету, а й обережете його від швидкого зносу.

ми хочемо розповісти про  питання, яке часто встає після свят (і не тільки) а саме - як видалити з паркету плями різного походження. Будь-яка пляма потребує особливого підходу, в залежності від його віку і характеру. Особливо це важливо для плям на поверхні паркету, адже дерево - матеріал досить ніжний, і сам по собі вимагає акуратного до себе ставлення. Нижче ми розглянемо найбільш поширені неприємності, що чекають господарів дерев'яних підлог, а так само методи боротьби з їх наслідками.                                                                                                                                                                                                                                                                                           фарба
Один з найбільш «популярних» типів плям, який може з'явитися вже в процесі обробки приміщення зі свіжим паркетом. Досить легко видаляється спиртовим розчином з процентним відношенням спирту до води 1: 3.
Жир, чорнило, фруктові соки
Ці здавалося б абсолютно різні типи плям можна видалити з поверхні паркету за допомогою теплої води з додаванням звичайного миючого засобу, або навіть прального порошку. Однак перестаратися з цими хімічними засобами не варто - потрібно використовувати строго необхідну кількість активних засобів, інакше це може привести до появи додаткових неприємних плям.
                                                                                                                                                                                                                                                                        Віск, жувальна гумка, смоли
Для видалення цих речовин слід попередньо їх заморозити за допомогою звичайного льоду. Після цього залишки забруднювачів можна легко розколоти і видалити руками або щіткою. На додачу до всього можна пройтися по місцях події миючим розчином
Губна помада, крейда, фломастери
Сліди цих у всіх сенсах барвників видаляються спиртовим розчином з відсотковим вмістом активної речовини 1: 1. Речовина це досить їдка, тому використовувати його потрібно тільки в рукавичках і  спеціальною губкою.
                                                                                                                                                                                                                                                                            Кров і сеча
Сліди біологічних рідин можна видаляти по-різному. Найчастіше вистачає і звичайної води, а іноді слід використовувати і додаткові миючі засоби. В особливо запущених випадках слід додати у воду трохи аміаку.
                                                                                                                                                                                                                                                                       Лак для нігтів
Один з найбільш рідкісних, але в той же час неприємних типів плям на дерев'яному паркеті. Так просто видалити його не вийде. Потрібно попередньо «замочити» пляма в ацетоні, а потім вже через деякий час - акуратно відмивати його насиченим спиртовим розчином, намагаючись при цьому не пошкодити поверхню дерева.

Слід так само відзначити, що кожен епізод косметичного ремонту паркетної підлоги неминуче тягне за собою необхідність покриття пошкодженого місця свіжим шаром декоративного покриття - лаку, мастики, або просто воску. Тільки так можна зберегти загальну цілісність і гідний зовнішній вигляд благородного підлогового покриття.

Автор: Юрій Шлапак, майстер з паркетних робіт

Новини

Часті питання по циклюванню

Як багато пилу та сміття після циклювання?
Це питання хвилює багатьох замовників. Чи можливе циклювання паркету без пилу? Серйозні майстри сьогодні піклуються про максимальний комфорт замовника. Тому для Вашої зручності, а також для досягнення високої якості виконання роботи ми застосовуємо професійне Шліфувальне обладнання імпортного виробництва.
Всі машини оснащені мішками, які збирають більше 90% пилу. Захист Ваших стін бере на себе статична плівка. Крім того, ми користуємося в роботі потужним пилососом, який забезпечує ретельне фінішне прибирання приміщення.

Подробнее...

Вибір підлоги.

Щоб ваш будинок був комфортним і зручним, виглядав красиво і стильно, при його оформленні, перш за все, потрібно задуматися про правильний вибір підлогового покриття. Адже саме підлога відразу кидається в очі, саме вона піддається великим навантаженням і забрудненням. Тому підлога повинна бути зносостійкою і довговічною, практичною і зручною. При виборі підлогового покриття потрібно враховувати в яку кімнату вона буде настилатися. Приміщення умовно поділяють на три групи: приміщення для відпочинку, робочі зони і зони проходів.

Подробнее...

Догляд за підлогою

Якщо паркет у Вашому будинку або квартирі з'явився недавно, то не зайвим буде дізнатися, як правильно за ним доглядати, щоб продовжити термін служби. Способи догляду визначає тип паркету - покритий шаром лаку або спеціальним маслом.
 
Якщо Ваша паркетна підлога лакована, то вологе прибирання йому тільки нашкодить. Утримувати його в чистоті дуже легко - досить підмітати віником і пилососити у міру потреби. Щоб продовжити «життя» лакованого паркету забезпечте ніжки меблів спеціальними накладками з фетру. Обов'язковий захід - шліфування підлоги та нанесення свіжих шарів лаку кожні 5 років.
Подробнее...

Особливості ремонту паркету у квартирі

переважно квартира складається з декількох кімнат - спалень, кухні, прихожої. Вони мають різне призначення, і використовуються по-різному, тому технологія ремонту в кожному з них буде відрізнятися: Ремонт підлоги в спальні - нечастий захід, адже в цьому приміщенні оптимальний рівень вологості, тут менше ходять, і більше відпочивають. реставрація зазвичай передбачає роботу по утепленню, обновленню естетичного вигляду, звукоізоляції підложки.

Подробнее...

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»

Необхідний догляд за паркетом «під маслом»
Покриття натуральним маслом, а також сумішшю перцю і воску, - технологія нова, модна і затребувана. Однак, такі підлоги не тільки неймовірно красиві і радують тактильними відчуттями, але і вимагають уваги та догляду. Плями з такої підлоги можна видалити спеціальним засобом, мокра ганчірка або абразивні губки тут не підійдуть. Догляд за паркетом під маслом більш «ніжний», ніж за лакованою підлогою.
Подробнее...

Дотримання технологій , чистота і порядок гарантовані.